Nikolinsko uzbuđenje

Paljenjem druge svijeće ušli smo u drugi tjedan došašća. Već u ponedjeljak u našoj školi je bilo vrlo uzbudljivo.Najspominjanija riječ je bila Nikolinje. Istraživali smo običaje za Nikolinje i tko je to Sveti Nikola. Svi smo se složili u jednom, glavno da nam i ove godine u školu dođe.Sve smo pripremili za njegov dolazak.

ČIZMICE KRASE PROZORE

Pisma smo napisali.

Prvašićima je to bilo prvo napisano pismo.

PISMA U ČIZMICE

VELIKO UZBUĐENJE

S velikim uzbuđenjem otvarala su se vrata škole u utorak .Danas je taj čudesan i uzbudljiv dan.

Hoće li doći?

I došao je !

Kako nas je samo sve obradovao. A mi smo mu zapjevali,recitirali i pismo pročitali.

REINO PISMO

Bio je iznenađen skromnom željom za slatkišima,ali i Reinom željom da nikoga ne zaboravi , posebno da obiđe svu bolesnu djecu i siromašnu.

NIKOGA NJE ZABORAVIO

Što je sve u čizmicama?

Koliko samo uzbuđenja?

PUNE RUKE DAROVA

Radosni i sretni s punim rukama darova i naravno Svetim Nikolom među nama na kraju druženja zajednička fotografija.

Zahvaljujući KUU“Društvo žena“ G.Kraljevec i ove godine  tradicijska radost i druženje sa „Nikom“ u školi učinili su 6.12. utorak posebnim danom,danom uzbuđenja i radosti za sve.

Marija Leček

objavio: Lidija Kovačić Faić   datum: 7. 12. 2016.