Natjecanja

Čitanjem do zvijezda 2021./2022.

Školsko natjecanje Čitanjem do zvijezda 2021./22. u OŠ Dr.Vinka Žganca Vratišinec provedeno je u petak 17.prosinca 2021.g.  Uz poštivanje svih epidemioloških mjera, natjecanje je održano u školi. Sudjelovale su učenice 7.r. Ana Božić, Rea Makovec, Marija Paula Radiković i Vanja Tot. Učenice su rješavale kviz znanja od 9 h do 9:45. Pohvaljujemo sve četiri učenice za postignuti rezultat! Čitamo i  pripremamo se dalje iščekujući poziv za županijsko natjecanje.

Lidija Kovačić Faić, dipl.bibliotekar

:: opširnije ::

objavio: Maja Lukman Šprajc  datum: 21. 12. 2021. 17:27

Županijsko natjecanje u futsalu - 10.12.2021. godine

Učenici naše škole nastupili su na županijskom natjecanju u futsalu u grupi koja se igrala u dvorani II. OŠ Čakovec. U prvoj smo utakmici pobijedili OŠ Ivanovec rezultatom 4:0. U drugoj utakmici bolja od nas je bila II. OŠ Čakovec rezultatom 1:14. S jednom pobjedom i jednim porazom osvojili smo 2. mjesto te se nismo uspjeli plasirati na finalni turnir. Nastupili su: Žganec Rocco, Lipović Domgoj, Kordić Jeronim, Šimunković Emil, Šimunić David, Mlinarić Viktor, Podvezanec Samuel, Bistrović Petar, Topolko Vito.

Voditelj: Dario Varga, prof.