Prepuni prosinac

Prosinac je najveseliji od svih mjeseci,a kako i ne bi kada sa sobom osim jesenskih i zimskih obilježja nosi i mnogo radosti i pozitivnih emocija.To je vrijeme kada od srca darujemo i volimo biti darivani.

Učenici prvoga razreda s velikim osmjehom na licu i raširenih ručica dočekali su najprije dragoga svetoga Nikolu. Spremno su se uključili i u izradu ukrasa za „vrtšinske bore kauli kapelice“ .

Da imaju veliko srce dokazali su nastupom na Caritasovoj priredbi gdje su pomogli u prikupljanju novca za siromašnu djecu Afrike. Na školskoj Božićnoj priredbi prisutnima su darovali ljubav,nadu,mir i radost, ali i bili darivani prepunom vrećom slatkiša. Roditelje,ostale učenike i djelatnike škole darivali su prigodnim čestitkama,a ovim putem poručuju svim ljudima dobre volje:

ŽELIMO VAM DOBAR POČETAK U SIJEČNJU, LJUBAV U VELJAČI , MIR U OŽUJKU, BEZBRIŽNOST U TRAVNJU, ZABAVU U SVIBNJU, UŽITAK OD LIPNJA DO STUDENOG I SREĆU U PROSINCU !

Vaši prfkači.

objavio: Lidija Kovačić Faić   datum: 23. 12. 2015.