Predbožićno vrijeme - Božić u srcu

Pedbožićno vrijeme,vrijeme došašća je u našoj maloj školi posebno lijepo, radošću i svjetlošću obasjano. To je vrijeme čestitanja i darivanja. A mi sve što darujemo i sami uradimo.

PALMI BOŽIĆNO RUHO

Najprije smo božićno ukrasili naš školski prostor. Anđelima izrađenim od komušine ukrasili smo našu“ ljepoticu“ palmu u holu škole.Ispod palme naša mala darovaonica, prava izložba darova. Nama nije važno što je u darovima, već kako smo ih svi sa puno ljubavi i likovnosti upakirali i pod palmu izložili. Na  kraju smo svi zajedno i tradicijske božićne pjesme zapjevali.

RADIONICA ČESTITAKA

Izrađivale su se čestitke i to ne mali broj.Naučili smo tehniku gratinaža, izabrali najljepšu i najkreativniju čestitku, napisali poruku Božića i mnogo njih rasposlati. Mi mali „Mravci“ na čestitkama ne štedimo. Sjetimo se tako na kraju godine svih ljudi dobre volja koji nam tijekom godine pomažu u našem sretnom odrastanju i razveselimo ih našim čestitkama, a dio čestitaka i poklonimo u humanitarne svrhe. Tako po tko zna koji put činimo dobro i ponašamo se kao mali humanitarci. Radeći učimo biti kreativni, učimo biti humani, učimo biti kulturni, učimo darivati i činimo sve da razveselimo i druge.

BOŽIĆNA PRIREDBA

Za tu priredbu svi se posebno pripremamo. Programom želimo svima uputiti poruke mira,nade,ljubavi,poruke Božića. A roditelji i općina se pobrinu da nas iznenade slatkim darom i to iz ruku Djeda Mraza.Koliko je to bilo radosti i sretnih osmjeha!

MRAVCI ČESTITAJU

Svi mi , nas dvadeset i osmero Mravaca želimo da svi budemo ljudi Božića, obasjani svjetlom nade, mira i ljubavi.  Čista srca,radošću ispunjena želimo svima

ČESTIT  BOŽIĆ , SRETNU I ZDRAVU NOVU 2017.GODINU!

Učenici i učiteljice PŠ

objavio: Lidija Kovačić Faić   datum: 21. 12. 2016.