« Studeni 2020 »

Božićno-novogodišnja čestitka
Autor: Lidija Kovačić Faić, 23. 12. 2019.

Dragi učenici, poštovani roditelji, djedovi i bake, kolegice i kolege učitelji i ostali mještani općine Vratišinec

U ovo blagdansko vrijeme došašća, darivanja, radosti, iščekivanja i opraštanja – sjetimo se već nažalost pomalo zaboravljenih duhovnih vrijednosti:

mira … jer njime sve započinje

ljubavi  …jer daje smisao nesavršenom svijetu

prijateljstva  …jer ostaje i kad ničeg drugog nema

tolerancije  …jer nismo svi isti

smijeha  … jer liječi bolesti

sitnica … jer u njima se krije sreća

i snove  … jer se mogu ostvariti.

Poštovani roditelji, kolegice i kolege učitelji ... naša misija, naši zadaci su uspješno ostvareni ako smo zajedničkim radom uspjeli odgojiti, odnjegovati ove vrijednosti kod naših učenika, naše djece. Zato Vas pozivam da nastavimo zajedno graditi povjerenje i razumijevanje u ostvarenju ovih plemenitih ciljeva.

Dopustite da se Božić dogodi u Vašem srcu, da Vam Božić udijeli radost u vaša srca!

Ovom prigodom želim Vam uputiti iskrenu čestitku. Neka Vam ovaj Božić i nova 2020.godina budu ispunjeni srećom, zadovoljstvom i zdravljem!

Želim Vam u ime našeg kolektiva te osobno u svoje ime puno uspjeha u osobnom, obiteljskom i poslovnom životu.

Zahvala općinskom rukovodstvu, također puno hvala Vijeću roditelja te Školskom odboru za njihov trud koji su uložili da zajednički savladamo probleme i uživamo u uspjesima koje smo postigli.

Hvala Vam i preporučujemo se za daljnju suradnju.

Blagoslovljen Božić i sretna nova 2020.godina!

Ravnatelj Željko Maček