Osvojeno 2.mjesto!

Dječaci 6. razreda i mlađi nastupili su na finalnom županijskom natjecanju u odbojci 6.5.2016. u Murskom Središću. U grupi smo pobijedili domaćina OŠ Mursko Središće 2:1 (27:25, 16:25, 15:10)  te se plasirali u finale. U finalnoj utakmici nakon izjednačenog prvog seta koji je ipak otišao u korist OŠ Kotoriba, drugi set nam je ponestalo snage te nismo uspjeli preokrenuti tijek susreta. Osvojeno je 2. mjesto u županiji, a uspjeh je tim veći što smo bili jedina ekipa na natjecanju koja nema vlastitu dvoranu za vježbanje. Čestitke svim učenicima na odličnoj igri i fair playu. Ekipa ŠSD Sokol Vratišinec: Petar Ratajec, Lovro Mesarić, Patrick Čurin, Leo Tkalec, Marko Vincek, Fran Jaklin, Noa Medved, Antonio Škvorc, Gabrijel Božić, Mihael Tkalčić

Voditelj: Dario Varga, prof.

objavio: Lidija Kovačić Faić   datum: 16. 5. 2016.